Bloog.pl – przywróciliśmy łatwość blogowania

 

946805_605621249471149_1101659459_n

Jedna z najpopularniejszych i najstarszych platform blogowych w Polsce http://bloog.pl – miejsce codziennego blogowania dla setek tysięcy blogerów.

Platforma znana, jednak od pewnego “nadszarpnięta” już zębem czasu. Zarówno szablony blogów, jak i sam panel administracyjny nie pozwalał już dłużej utrzymywać go w takim stanie (odpływ użytkowników). Musieliśmy, a co wiecej chcieliśmy to zmienić i wykonaliśmy to w rekordowo krótkim czasie (15 osób, pół roku pracy. UX: Oskar Szymczyk z naodwrot.com, Adrian Dampc z uxwatch.pl).

 

Długie analizy doprowadziły do zarysowania  jasnej i klarownej koncepcji: musi powstać produkt który zrealizuje potrzebę prostego blogowania. Projekt nowego blooga szybko otrzymał wewnętrzną nazwę kodową “Simple Blog”. I taki produkt właśnie stworzyliśmy. Innowacyjną na polskim rynku, prostą w obsłudze platformę blogową.

 

Tutaj najważniejsze jest proste pisanie bloga. Przywróciliśmy łatwość blogowania do polskiego internetu. Dodaliśmy do tego nowoczesne szablony oraz obsługę z poziomu różnych urządzeń bez potrzeby instalowania natywnych aplikacji. Tak powstał nowy http://bloog.pl

 

Blooguj z przyjemnością. Tylko na bloog.pl.

 

 

 

 

 

  • Tycitycio Tycitycio1

    Chcieliście dobrze ale nie wyszło.
    Zmasakrowaliście bloog.pl
    na bloog.bloog.pl mnóstwo bloogerów sprzeciwia się tym “innowacyjnym super zmianom”

    • Kilku starych użytkowników w początkowym okresie nie akceptuje zmian. Jest to zjawisko jak najbardziej naturalne, ludzie po prostu boja się zmian (psychologia). Tworzymy produkt aby zaspokoić potrzeby możliwie dużej liczby użytkowników, jednocześnie nie możemy sobie pozwolić na dyktat mniejszości. Ogromna większość jest zadowolona ze zmian i takich zmian będziemy się trzymać w przyszłości.